Uchwyt rączka neoprenowa część H5

Rączka wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Dodatkowym atutem jest jej wysoka elastyczność.

29,99 zł
Brutto
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Wygodna rączka, uchwyt do walizki podróżnej neoprenowa część zamienna H5

Wygodny, niezawodny uchwyt do walizki. Rączka wyposażona jest w specjalnie przygotowane otwory wentylacyjne, tak żeby nasze dłonie nie pociły się nadmiernie. Tak wyspecjalizowany produkt wykorzystywany jest tylko w walizkach wysokiej jakości! Dodatkowym atutem rączki jest to, że wyścielona jest neoprenowym materiałem (materiał piankowy), co stanowi komfort dla dłoni dostosowując się do jej kształtu. Uchwyt unosi się na komfortową odległość pomiędzy walizką, tak aby było wygodnie ją unieść.

Zestaw składa się z elastycznej rączki gotowej do montażu, dwóch poliuretanowych mocowań. Wymiana rączki jest niesłychanie szybka i prosta. W kilka chwil możemy cieszyć się nowym uchwytem w swoim bagażu.

Uwaga! Do kompletu nie dodajemy śrub montażowych. Rączki pasują praktycznie do wszystkich walizek. Żeby mieć pewność, że rączka podpasuje do Państwa walizki, proszę koniecznie sugerować się wymiarami i rozstawami śrub prezentowanymi na zdjęciach!

    

Ten model uchwytu wykorzystywany jest w większości naszych modeli walizek twardych.

Uchwyt rączka, część zamienna neoprepenowa część H5
933 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.