Uchwyt do walizki podróżnej górny/boczny

Rączka wykonana z wytrzymałego materiału gwarantuje trwałość, oraz bezpieczeństwo w przemieszczaniu naszego bagażu. Dodatkowym atutem jest jej wysoka elastyczność.

KOLORY
24,99 zł
Brutto
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Uchwyt do walizki podróżnej neoprenowa część zamienna

Wygodny, niezawodny uchwyt do walizki. Rączka wyposażona jest w specjalnie przygotowane otwory wentylacyjne, tak żeby nasze dłonie nie pociły się nadmiernie. Tak wyspecjalizowany produkt wykorzystywany jest tylko w walizkach wysokiej jakości! Dodatkowym atutem rączki jest to, że wyścielona jest neoprenowym materiałem (materiał piankowy), co stanowi komfort dla dłoni dostosowując się do jej kształtu. Uchwyt unosi się na komfortową odległość pomiędzy walizką, tak aby było wygodnie ją unieść.

Zestaw składa się z elastycznej rączki gotowej do montażu, dwóch poliuretanowych mocowań. Wymiana rączki jest niesłychanie szybka i prosta. W kilka chwil możemy cieszyć się nowym uchwytem w swoim bagażu.

Uwaga! Do kompletu nie dodajemy śrub montażowych. Rączki pasują praktycznie do wszystkich walizek. Żeby mieć pewność, że rączka podpasuje do Państwa walizki, proszę koniecznie sugerować się wymiarami i rozstawami śrub prezentowanymi na zdjęciach!

    

Ten model uchwytu wykorzystywany jest w większości walizek twardych i w naszej kolekcji NEW YORK, PRAGA.

Uchwyt górny/boczny do walizki CARBON

Brak recenzji użytkowników.