Średnia walizka podróżna BERLIN COLLECTION

BERLIN COLLECTION to ultra wytrzymałe walizki stworzone specjalnie z myślą o dalekich podróżach. Bagaż najnowszej generacji z materiału Codura 9000D. Walizki posiadają solidny usztywniany stelaż, dwa masywne łożyskowane kółka wykonane z kauczuku oraz wygodne uchwyty. Tak dopracowane walizki gwarantują udany zakup.

KOLORY
199,76 zł
Brutto
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczynyDuża walizka podróżna na kółkach BERLIN COLLECTION
Kolekcja Berlin stworzona jest do dalekich podróży i są to z pewnością jedne z najwytrzymalszych walizek materiałowych dostępnych na rynku. Walizki są bardzo lekkie, pomimo, grubego, nieprzemakalnego materiału Codura, z jakiego zostały wykonane. Komponenty (takie jak, np. zamek szyfrowy, stopki)  użyte do produkcji bagażu wykonane są z materiału ABS - bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które cechuje się lekkością i wytrzymałością oraz z poliuretanu. Kolekcja Berlin dzięki podstawowej bryle sprawia, że bagaże są niewiarygodnie pojemne, a dodatkowo wszyty jest zamek zamek, który umożliwia poszerzenie o dodatkowe 5cm w zależności od potrzeb. We wnętrzu modelu znajduje się, jedna, duża komora oraz naszyta na ściance kieszonka na kosmetyki lub drobiazgi. Walizka zaopatrzona została w kauczukowe kółka oraz dwie stopki stabilizacyjne, które skutecznie utrzymują w pionie nawet mocno wypchany bagaż. Na zewnętrznej stronie umieszczone są dwie , głębokie kieszenie zapinane na zamek, do których w razie konieczności można zamontować kłódkę szyfrową. Sama walizka posiada niezawodny, wbudowany zamek szyfrowy, który sukcesywnie zabezpiecza główną komorę przed otwarciem jej przez osoby niepożądane. Na uwagę zasługuje wbudowany stelaż, jego zabudowanie wewnątrz skorupy walizki wpływa zarówno na wytrzymałość jak i na estetyczny wygląd torby. W celu łatwiejszego utrzymania w czystości oraz zaoszczędzenia miejsca podczas przewozu na jednym z  boków zamontowane są cztery stopki ochronne, na których można ją położyć.


Specyfikacja:


- walizki wykonane z Codura 9000D - nieprzemakalna i solidna struktura,
- odporne na uderzenie oraz nacisk,
- możliwość poszerzenia walizki o dodatkowe 5cm,
- bardzo łatwa w czyszczeniu (wystarczy szczotka i ciepła woda),
- środek walizek wykończony wytrzymałą podszewką, pasy do mocowania bagażu,
- bardzo trwały duraluminiowy stelaż wbudowany w całą szerokość walizki
- dwie wygodne rączki do noszenia bagażu (górna i boczna),
- kauczukowe kółka ułatwiające ciche przemieszczanie się,
- szyfr zabezpieczający otwieranie walizki,
- poliuretanowa stopka, do podtrzymywania walizki,
- komora z elastycznymi pasami zabezpieczającymi ubrania przed przemieszczaniem.
Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:


Walizka podróżna standardowo zakodowana jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące się odblokowały . Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga! Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka walizki.

Wymiary:
Wymiar Zewnętrzny:
Wys - 68 cm, szer - 41 cm, gł - 28+5

Wymiar wewnętrzny:
Wys - 60 cm, szer - 39 cm, gł - 28 cm

Pojemność - 66 L, waga - 3,80 kg

BERLIN WALIZKI MATERIAŁOWE

Arkusz danych

TWORZYWO
Codura

Brak recenzji użytkowników.