Średnia walizka podróżna WARSAW COLLECTION

Solidna walizka z kolekcji WARSAW COLLECTION . Stworzona z ABS++, poliwęglanu oraz carbonu.

KOLORY
129,99 zł
Brutto
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Średnia walizka podróżna na kółkach WARSAW COLLECTIONWalizki WARSAW to kultowa, uniwersalna seria walizek, które trafiają w gusta zarówno mężczyzn jak i kobiet.Stonowana stylistyka oraz minimalistyczne wykończenie jest zdecydowaną cechą dominującą kolekcji. Pionowe tłoczenia na skorupie walizki równomiernie rozkładają ciężar co skutkuje wyjątkową wytrzymałością. Skorupa bagażu jest porowata dzięki czemu płytkie zarysowania, które mogą powstać podczas użytkowania nie są widoczne, a te głębsze nie rzucają się w oczy. Dzięki temu rozwiązaniu walizkę podróżną można sukcesywnie używać latami , a jej wygląd w dalszym ciągu będzie atrakcyjny. Każdy produkt kolekcji obejmuje gwarancja.

Kolekcja walizek na kółkach WARSAW wyposażona została w obrotowe, kauczukowe, bezszelestne kółka. Aby poprawić komfort poruszania się z bagażem walizka posiada dwa uchwyty wykończone miękką pianką neopren, która dostosowuje się do kształtu dłoni. W ramach zabezpieczenia bagażu na czas wyjazdu zamocowany został na stałe zamek szyfrowy, który pozwala zabezpieczyć główna komorę przed otwarciem jej przez osoby niepożądane. Stelaż zabudowany w walizce posiada stopniowa regulację, aby poprawnie dopasować długość raczki do wzrostu osoby użytkującej bagaż.Specyfikacja:

- walizka wyposażona jest w wytrzymały, wewnętrzny, regulowany duraluminiowy stelaż,
- mechanizm przycisku i wielostopniowa funkcja blokowania umożliwiają regulację wysokości uchwytu, aby zmaksymalizować komfort,
- 4 kauczukowe, obrotowe kółka pozwolą Ci łatwo i szybko manewrować walizką w każdą stronę,
-boczny i górny uchwyt wyścielony jest materiałem piankowym (neopren) pozwoli Ci nosić bagaż w dłoni - komfort przenoszenia walizki, natomiast stopki stabilizacyjne umożliwią Ci stawianie go na ziemi,
- szyfr zabezpieczający otwieranie walizki.Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:

Zamek szyfrowy standardowo zakodowany jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące odblokowały się. Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga! Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka.


Wymiary:

Wymiar Zewnętrzny:
Wys - 66 cm, szer - 45 cm, gł - 27 cm

Wymiar wewnętrzny:
Wys - 60 cm, szer - 40 cm, gł - 24 cm
 
Pojemność - 68 L, waga - 3,50 kg

XL WALIZKA WARSAW COLLECTION

Arkusz danych

TWORZYWO
ABS (terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)

Brak recenzji użytkowników.