Zestaw walizek podróżnych 3w1 BOGOTA COLLECTION

Linia BOGOTA to bagaże wykonane z trwałego i bardzo lekkiego ABS ++ - tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością. Materiał odporny jest na duży nacisk dzięki czemu Twoja walizka przetrwa każdą podróż zarówno samolotem, pociągiem czy autokarem.

KOLORY
429,99 zł
Brutto
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Zestaw walizek podróżnych 3w1 na czterech na kółkach BOGOTA COLLECTION


Walizki z kolekcji Bogota, to bagaże w stonowanym stylu dla osób ceniących sobie prostą formę i elegancję. Walizki zachowane zostały w stonowanych, mocno na pigmentowanych kolorach. Skorupa bagażu wykonana jest z materiału głównie ABS z domieszką poliwęglanu oraz carbonu, aby uzyskać efekt lekkości i wytrzymałości. Struktura tworzywa jest porowata, co znacznie wpływa na jej ładny wygląd nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Wszelkie zadrapania i otarcia, jakie mogą powstać podczas przemieszczania się po różnych gruntach nie będą głębokie co pozwoli pozostawić je niezauważonymi.


Linia Bogota wyposażona jest w cztery obrotowe, kauczukowe kółka. Walizka na kółkach prowadzi się delikatnie i niezwykle cicho. Bez trudności pokonuje nierówną powierzchnię jezdni, chodnika lub murawy. Bagaż posiada dwa uchwyty, górny oraz boczny, które wyścielone są miękką pianką neoprenową. Na uwagę zasługuje również wykończenie walizki stylowymi, tłoczeniami o opływowym kształcie. Komfort oraz wygodę prowadzenia zapewnia stelaż, który można dostosować do wzrostu wysuwając go na odpowiedni poziom. We wnętrzu walizki podróżnej zamocowane są dwie komory, główna, większa, posiada elastyczne pasy zabezpieczające części garderoby przed przemieszczaniem się. Mniejsza komora oddzielona jest od głównej grubym materiałem zapinanym na zamek. Na przegrodzie naszyta jest kieszonka z siateczki na kosmetyki.


Specyfikacja:


- wytrzymały, wewnętrzny, regulowany duraluminiowy stelaż,
- mechanizm przycisku i wielostopniowa funkcja blokowania umożliwiają regulację wysokości uchwytu,
- 4 kauczukowe, obrotowe kółka,
- boczny i górny uchwyt wyścielony jest materiałem piankowym (neopren),
- szyfr zabezpieczający otwieranie walizki,
- stopki stabilizacyjne.Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:


Walizka podróżna standardowo zakodowana jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące się odblokowały . Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga! Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka walizki.


Wymiary:

XXL:

Zewnętrzne:
Wys - 76 cm, szer - 51 cm, gł - 28 cm

Wewnętrzne:
Wys - 69 cm, szer - 46 cm, gł - 30 cm

Pojemność - 92L, waga - 4,10 kg
XL:

Zewnętrzne:
Wys - 66 cm, szer - 43 cm, gł - 26 cm

Wewnętrzne:
Wys - 58 cm, szer - 40 cm, gł - 26 cm

Pojemność - 63 L, waga - 3,35 kg

L:

Zewnętrzne:
Wys - 55 cm, szer - 38 cm, gł - 23 cm

Wewnętrzne:
Wys - 49 cm, szer - 35 cm, gł - 23 cm

Pojemność - 39,5 L, waga - 2,5 kg
3w1 PODRÓŻNYCH BOGOTA COLLECTION
999 Przedmioty

Arkusz danych

TWORZYWO
ABS (terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)

Brak recenzji użytkowników.