Średni kuferek BANGKOK COLLECTION

Solidny kuferek z kolekcji BANGKOK. Stworzony z ABS, poliwęglanu oraz carbonu. Mieszanka tych materiałów sprawia, że kuferek staje się niezwykle wytrzymały.

KOLORY
67,00 zł
Brutto
Produkt chwilowo niedostępny
 

Gwarancja 24 miesiące

 

Darmowa dostawa od 100 zł

 

14 dni na zwrot bez podania przyczyny

Średni kuferek kosmetyczka podróżna podręczna BANGKOK COLLECTIONKuferki Bangkok, to doskonałe uzupełnienie walizek tego samego modelu. Bagaże trafiają w gusta zarówno mężczyzn jak i kobiet. Stonowana stylistyka oraz minimalistyczne wykończenie jest zdecydowaną cechą dominującą kolekcji. Pionowe tłoczenia na skorupie kuferka równomiernie rozkładają ciężar co skutkuje wyjątkową wytrzymałością. Skorupa bagażu jest porowata dzięki czemu płytkie zarysowania, które mogą powstać podczas użytkowania nie są widoczne, a te głębsze nie rzucają się w oczy. Dzięki temu rozwiązaniu kosmetyczkę podróżną można sukcesywnie używać latami , a jej wygląd w dalszym ciągu będzie atrakcyjny. Każdy produkt kolekcji obejmuje gwarancja.

Kuferki kolekcji Bangkok wyposażone są w jedną, pojemną, główną komorę, oraz drugą, mniejszą oddzieloną  przesuwną ścianką z naszytą kieszonką, oraz lusterkiem, którą można dopiąć do korpusu kuferka na rzep. Kosmetyczkę można zamocować do stelaża walizki dzięki pasowi znajdującemu się na jego pleckach, lub wygodnie przenosić w dłoni dzięki wykończenia uchwytu delikatną i dostosowująca się do kształtu dłoni piance neopren. Do zestawu dołączany jest również regulowany pasek na ramię. Suwaki bagażu umożliwiają zamocowanie kłódki szyfrowej dzięki charakterystycznym wcięciom. Na spodzie kuferka znajdują się cztery stopki, które sukcesywnie chronią kuferek przed kontaktem z podłożem unikając tym samym jego zadrapań i zabrudzeń.

Specyfikacja:- uchwyt wyścielony jest materiałem piankowym (neopren),
- lusterko,
- kieszonka,
- przesuwna ścianka dzieląca komorę na dwie,
- długi, regulowany pas na ramię,
- cztery stopki ochronne,
- możliwość zamontowania kłódki szyfrowej,
- pas umożliwiający mocowanie na stelażu walizki.Instrukcja kodowania zamka szyfrowego:

Zamek szyfrowy standardowo zakodowany jest na 0-0-0. Kod można dowolnie modyfikować. Nie ma limitu na ilość zmian kodu. Kodowanie walizki rozpoczynamy od odciągnięcia ruchomej kładki w bok, tak aby zatrzaski blokujące odblokowały się. Cały czas trzymając kładkę pojedynczo ustalamy kolejne cyfry kodu, upewniając się, że wszystkie są równo ustawione. Po ustawieniu pożądanego kodu odpuszczamy kładkę.

Uwaga! Ważne jest, aby każdy ustawiony kod zapamiętać, ponieważ nie ma innej możliwość jego zmiany nie znając pierwotnego kodu. W przypadku, gdy kod zostanie zapomniany, jedynym wyjściem będzie uszkodzenie zamka.


Wymiary:

Wymiar Zewnętrzny:
Wys - 30 cm, szer - 36 cm, gł - 17 cm

Wymiar wewnętrzny:
Wys - 27 cm, szer - 37 cm, gł - 17 cm
 
Pojemność - 17 L, waga - 0,95 kg

Średni kuferek BANGKOK COLLECTION

Arkusz danych

TWORZYWO
ABS (terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)

Brak recenzji użytkowników.