ZESTAWY WALIZEK

Oferujemy zestawy walizek miękkich oraz twardych. Zakup bagażu w zestawie jest znaczną oszczędnością. Zyskują Państwo kilka walizek w różnych rozmiarach, które sukcesywnie można użytkować przez wiele lat. Walizki duże idealnie nadają się na podróż, która trwa powyżej tygodnia, walizki średnie - na podróż do tygodnia, a walizki kabinowe stworzone są do podróży lotniczych dzięki swoim wymiarom, i sprawdzą się na krótkie wyjazdy.
W naszym asortymencie dostępne są walizki duże, średnie i kabinowe, występujące w kompletach, dzięki czemu zawsze będą Państwo posiadać rozmiar adekwatny do czasu trwania wyjazdu oraz ilości zabieranego bagażu.


W naszym sklepie znaj dują się modele w różnych wersjach kolorystycznych - od mocnych i rażących (które bez problemu rozpoznasz na lotnisku), po stonowane i eleganckie (jeśli nie lubisz rzucać się w oczy). Przestronne wnętrze bagażu posiada pasy mocujące umieszczone w każdym modelu, które gwarantują stabilizację zawartości – dzięki temu ubrania nie pogniotą się w czasie podróży, a kosmetyki nie będą się przemieszczać.

Istnieje 18 produktów.

Pokazuje 1-12 of 18 przedmiotów

Aktywne filtry

Zestaw walizek podróżnych 3w1 LONDON COLLECTION

729,99 zł

Niezwykle odporne, mocne i wytrzymałe walizki LONDON COLLECTION. Wykonane z materiału codura 9600D o niesamowicie grubym splocie 840d . Materiał niesamowicie trwały, wytrzymały, wodoodporny, a dzięki swojej wewnętrznej strukturze - bardzo lekki. Walizki ozdobiono też niezliczoną ilością charakterystycznych nitów. Całość osadzona na czterech,...

Zestaw walizek podróżnych 3w1 PARIS COLLECTION

329,99 zł

KOMPLET WALIZEK 3W1 PARIS - Lekkie, mocne, odporne walizki serii PARIS . To wytrzymałe walizki podróżne wykonane z najnowszej generacji materiału - codura 9500. Walizki z tej serii świetnie spisują się w codziennym użytku. Trwały materiał codura 9500 odporny na przetarcia i pęknięcia. Usztywnione boki oraz dno, dzięki którym bez obaw możesz przemieszczać...